SONBAHAR.png (154 KB)
Sıralama seçin

Vestel

Bu kategoride 420 adet Ürün Bulundu.

Vestel Kaplamaları

Cep telefonları kasaları ve ekranları ile hassas cihazlar olduklarından dolayı kullanıcılar kaplama kullanmayı tercih eder. Kaplamaların büyük ilgi görmesindeki en önemli sebep ise kılıflar ile elde edilemeyen korumanın elde edilebilmesidir. Telefonun görsel zenginliğini artırabilen kaplamalar arasında Vestel markalı telefonlarınızda kullanabileceğiniz kaplamalar da vardır. 

Vestel Kaplama Modelleri

Vestel telefon kaplamaları koruyuculuk etkisi yüksek olan ve uygulaması son derece pratik olan kaplamalardandır. Tercih edeceğiniz ürünün yapısına göre farklı şekilde uygulayabileceğiniz ürünlerin kullanım ömürleri de son derece uzundur. 

Akıllı telefonlarınızı parmak izi, toz ve çiziklerden de koruyabilen en güzel Vestel telefon kaplamaları aynı zamanda cihazınızı görsel açıdan da bir üst seviyeye taşır. Cihazların her zamankinden daha şık gözükmesini sağlayan Vestel telefon kaplamaları esneme payları ve uygulama sırasında oluşabilecek hava kabarcıklarının hesaplanması sonrasında üretilerek sizlere sunulur. Böylelikle kaplama uygulaması öncesinde ve sonrasında herhangi bir sorunla karşılaşılmamış olunur. 

Vestel telefonlarda bulunan kamera, mikrofon, hoparlör, kulaklık çıkışı ve diğer özel alanların kullanımında herhangi bir değişikliğe yol açmayan kaplamaları istediğiniz zaman pratik bir şekilde çıkarabilirsiniz. Kaplamayı çıkardığınız zaman telefonda hiçbir şekilde iz ve benzeri istenmeyen leke kalmaz. 

Desenli Vestel kaplamaları gösterişli duruşlarıyla telefonlarınıza estetik bir hava katar ve stilinizi de dışarıya yansıtabilmenizi sağlar. Dilerseniz sade olarak tasarlanan modelleri seçebilmeniz de mümkündür. Akıllı cihazınızın dış etkenlerden korunmasını istiyorsanız sizler de Vestel kaplamalarını tercih edebilirsiniz. 

Vestel Kaplama Fiyatları

Yeni nesil teknolojiler ve kaliteli malzemeler ile tasarlanan Vestel kaplamalar arasında her kişinin yaşına ve tarzına hitap edebilecek seçenekler vardır. Seçiminizi yaparken işlevsel özelliklerinden ve görsel özelliklerinden yararlanabileceğiniz modellere yönelebilirsiniz. Uzun süre boyunca ilk günkü gibi kullanabileceğiniz Vestel kaplamalarıyla telefonlarınızı her zamankinden daha güvenilir şekilde kullanabilirsiniz.

Vestel telefon kaplama fiyatları arasında farklı seçenekler vardır. Fiyatlandırmalar ürünün modeline, üretiminde kullanılan materyallerine ve boyutlarına göre değişkenlik gösterebilir. Fakat Vestel kullanıcıları için özel olarak tasarlanan kaplamalar arasında herkesin bütçesine uyum sağlayabilecek seçenekler vardır. Güvenilir ve şık kaplamalar ile cihazınızın kullanım ömrünü de artırabilirsiniz. 

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.