pop-up-yeni-yıl.jpg (354 KB)
Sıralama seçin

Ekran Koruyucular

Bu kategoride 2637 adet Ürün Bulundu.

Telefon Tablet Ekran Koruyucu Modelleri ve Fiyatları

Taşıma ve kullanım kolaylığı ile dikkat çeken tabletler ve telefon modelleri gün içerisinde son derece yoğun bir şekilde kullanılır. Özellikle tabletlerin geniş ve hassas ekranları ekstra korumaya ihtiyaç duyar. Telefon ve tablet modellerinin ekranlarına göre özel olarak tasarlanan ekran koruyucular cihazların çizilmelere ve darbelere karşı da korunmalarına destek verir.

Darbelere Karşı Dayanıklı ve Çizilmez Ekran Koruyucu Modelleri

Ekran koruyucu cam modelleri boyutlarına ve özelliklere göre farklı fiyat seçenekleriyle sizlere sunulur. Ekran koruyucu cam fiyatları belirlenirken ürünün markası, modeli, boyutları ve üretiminde yer alan malzemeleri göz önünde bulundurulur ve fiyatlar bu detaylara göre değişkenlik gösterir.

Ekran koruyucu çeşitleri arasından seçim yapacağınız zaman tablet ve telefon modeliniz ile uygun olmasına dikkat etmeniz gerekir. Bunun dışında satın alacağınız ürünün cihazlardaki dokunmatik hassasiyetini de etkilememesi gerektiğini unutmamalısınız. Kalın ve düşük kaliteli olan ürünler dokunmatik hassasiyetini azalttığı için kullanım esnasında sorun yaşamanıza sebep olabilir. Bu sebeple, en iyi ekran koruyucu markaları tarafından tasarlanarak sizlere sunulan ürünleri incelemelisiniz.

Özgün Tasarımlı Ekran Koruyucu Modelleri

Ekran koruyucu fiyatları ürünlerin sahip oldukları teknik özelliklere göre de değişebilir. Ekran koruyucuların kullanımı esnasında sorun yaşatmaması için kenar ve köşe kısımlarının yuvarlatılmış olması, parmak ve su izlerinin engellenmesi için son derece önemlidir. Kolay temizlenebilir ve anti bakteriyel özellikli olan en iyi ekran koruyucu modellerini tercih ederek sizler de uzun süre boyunca kullanabileceğiniz güvenilir ürünlere sahip olabilirsiniz. 

Telefon ve tablet kullanıcılarının farklı stilleri dışarıya yansıtabilmesini de sağlayan ekran koruyucu kılıf modelleri vardır. Bu modeller rengarenk ve özgün tasarımlarıyla dikkat çeker. Her biri farklı bir tasarım dokunuşuyla hayat bulan ürünler parmak izleri ve ciltten kaynaklanabilecek yağ lekelerine karşı da önlem alabilmenizi sağlar. 

Kırılmaz ekran koruyucu modelleri darbelerde geniş bir yüzey sundukları için ekrana doğrudan çarpabilecek herhangi bir cismin yaratabileceği basıncı da azaltır. Böylelikle ekranın zarar görmesi de engellenmiş olur. En kaliteli ekran koruyucu modelleri ürünlerinizden maksimum verimliliği güvenilir şekilde elde edebilmeniz konusunda sizlere imkan verir. 

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.