pop-up-yeni-yıl.jpg (354 KB)
Sıralama seçin

Telefon Kaplamaları

Bu kategoride 23393 adet Ürün Bulundu.

Telefon Kaplamaları

Telefon kaplamaları kılıf kullanmak istemeyenlerin en fazla tercih ettiği cep telefonu aksesuarları arasında yer alıyor. Kullandığınız telefonların markası ve modeline göre ayrı şekillerde tasarlanan kaplamalar arasında pek çok farklı seçenek bulunuyor. Kaplama telefon kılıfı modelleri kullandığınız zaman telefonunuzun hacminde herhangi bir değişiklik olmuyor.

Estetik ve Güvenilir Telefon Kaplama Modelleri

Akıllı cep telefonu üzerinde yer alan düğme ve diğer aksamların kullanımında da herhangi bir değişikliğe yol açmayacak şekilde tasarlanan cep telefonu kaplama çeşitleri arasında stilinize uygun olabilecek modellere denk gelebilirsiniz. Telefonunuzu dış etkenlerden koruyabilen bu kaplamalar aynı zamanda estetik bir görünüm elde edebilmenizi de sağlıyor.

Telefon koruyucu kaplama modelleri telefon ekranında meydana gelebilecek parmak izi ve toz gibi durumları da rahat bir şekilde engelliyor. Yeni nesil teknolojiler ile üretilen kaplamalar arasında telefon ekran kaplama çeşitleri de bulunuyor. Ekranınızı daha temiz ve güvenilir bir şekilde kullanmak istiyorsanız sizler de bu modellere göz atabilirsiniz. 

Telefon kaplama modelleri düşme ve darbe gibi sorunlara karşı da güvenlik önlemi alabilmenizi sağlıyor. Kolay bir şekilde uygulanabilen kaplamalar, uygulama esnasında meydana gelebilecek hava kabarcığı gibi sorunlar düşünülerek tasarlanıyor ve sizlere en kaliteli şekilde sunuluyor. Telefonun arka kısmına ve ön kısmına uygun olabilecek biçimde üretilen kaplamalar arasındaki telefon arka kaplama çeşitleriyle telefonunuza görsel açıdan büyük bir zenginlik katabilirsiniz. 

Telefon Kaplama Fiyatları

Her yaştan kişinin zevkine uyum sağlayabilecek telefon kapları arasında birbirinden özgün tasarımlı ve işlevsel ürünler sizleri bekliyor. En iyi telefon kaplama modellerini satın alarak sizler de uzun süre boyunca kullanabileceğiniz kaplamalara sahip olabilirsiniz. Rengarenk tasarımların yer aldığı kaplamaların fiyatları da bazı özel detaylara göre değişebiliyor. 

Telefon kaplama fiyatları seçeceğiniz ürünün marka, model ve üretiminde yararlanılan materyallerin özelliklerine göre belirleniyor. Ancak genel olarak herkesin bütçesine uyum sağlayabilecek fiyat seçenekleri bulunuyor. Akıllı cep telefonlarınızı estetik bir hale getirmek ve aynı zamanda güvenilir bir şekilde kullanmak isterseniz güvenliğinizi en üst seviyelere çıkarabileceğiniz telefon kaplama modellerinden sizler de yararlanabilirsiniz. 

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.