pop-up-yeni-yıl.jpg (354 KB)
Sıralama seçin

Kılıflar

Bu kategoride 6201 adet Ürün Bulundu.

Telefon Kapakları

Cep telefonlarını güvenilir şekilde kullanabilmeniz için üretilen telefon kapakları darbelere karşı da dayanıklıdır. Rahat ve keyifli bir kullanım imkanı elde edebileceğiniz telefon kılıfları ve kapakları modern teknikler ve yeni nesil teknolojiler ile üretilir ve sizlere sunulur. Darbe engelleme seviyeleri ve dayanıklılıklarıyla dikkat çeken telefon kapakları aynı zamanda çatlama, kirlenme, düşme sonucu oluşabilecek hasar, kullanıma bağlı aşınma ve mevsimsel faktörlerden olumsuz etkilenme gibi problemleri de çözebilmenize destek verir.

Dayanıklı ve Güvenilir Telefon Kapakları

Sağlam yapıya sahip olan bu ürünler arasında farklı stillere hitap edebilecek pek çok farklı çeşit vardır. Telefon kapları modellerinin koruyuculuk gibi ana materyalleri, toplam hacimleri, kalınlıkları, baskıları ve temaları birbirinden farklıdır. Retro, eskitme, alternatif, sade ve klasik gibi farklı çeşitler üretilir. Sizler de tarzınıza uygun olabilecek en güzel telefon kılıfları arasından seçiminizi yaparak uzun süre boyunca kullanabileceğiniz bir kılıfa sahip olabilirsiniz.

Telefon kılıfı modelleri hangi bölgeyi korumak istediğiniz, ne seviyede koruma talep ettiğiniz gibi farklı detaylar göz önünde bulundurularak tasarlanır. Aynı zamanda kişisel zevklerinize göre de farklı estetik duruşa sahip olan modeller mevcuttur. Cep telefonu kılıfları kauçuk, plastik ve silikon gibi farklı ham maddelerden üretilir. Materyallerin işlenme yöntemleri kılıfların niteliklerini de belirler. Kaliteli şekilde tasarlanan kapakları ilk günkü gibi uzun süre kullanabilmeniz mümkündür.

Su Geçirmeyen Özelliklere Sahip Telefon Kapağı Modelleri

Resimli telefon kılıfı ve su geçirmez telefon kılıfı modelleri de en sık kullanılan kılıf modelleri arasındadır. Bu modeller arasından seçim yapacağınız zaman ekran boyutunu göz önünde bulundurmanız başlı başına yeterli olmayabilir. Ekran ile kılıf boyutları aynı olsa bile tasarım farklılıkları sebebiyle sorun yaşayabilirsiniz. Bunun için marka ve model uyumluluğunu da kontrol etmelisiniz. Özel tasarım telefon kılıfları tercihiniz ile stilinizi de dışarıya yansıtmaya başlayabilirsiniz. 

Her biri özgün tasarıma sahip olan telefon kılıfları fiyatları belirli detaylara göre değişebilir. Bu detaylar arasında seçtiğiniz kılıf ve kapakların modeli, tasarım özellikleri ve markası gibi unsurlar yer alır. Fiyat seçenekleri arasında her kişinin bütçesine uyum sağlayabilecek farklı çeşitler vardır. 

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.