pop-up-yeni-yıl.jpg (354 KB)
Sıralama seçin

Samsung

Bu kategoride 6109 adet Ürün Bulundu.

Samsung Kaplamalar

Samsung markalı akıllı telefonlarınızı her türlü riske karşı en üst düzeyde koruma altına almak istiyorsanız en yeni teknolojiler ile geliştirilen Samsung kaplama modellerini tercih edebilirsiniz. Yüksek kalite düzeyindeki materyaller ile tasarlanan telefon kaplamaları, telefonunuzu kalınlaştırmayan ve görünümünde herhangi bir değişime yol açmayan kaplamalardır. 

Yeni Nesil Samsung Telefon Kaplaması Modelleri

Telefonunuza istediğiniz zaman takıp çıkarabileceğiniz ve dilediğiniz zaman değiştirebileceğiniz Samsung telefon kaplamaları cihazlarınıza %100 uyumlu olabilecek şekilde tasarlanarak sizlere sunulur. Telefonunuza herhangi bir şekilde iz bırakmayan kaplamalar en ince detaylar hesaplanarak üretilir. Akıllı telefonunuza eşsiz bir görünüm kazandıran kaplamalar sticker formundadır.

Kaplamayı telefonunuzun yüzey kısmına dikkatli bir şekilde koymanız yeterlidir. Uygulama yapılacağı zaman kabarmalar ve hava baloncukları oluşmaması için gerekli tüm testler ürünler üzerinde uygulanmıştır. Üst düzey kalitedeki kaplamaları dilediğiniz şekilde telefonunuza entegre edebilirsiniz. 

Akıllı telefon modelinizi parmak izi, toz ve çiziklerden koruyabilen kaplamalar normalden daha şık bir görünüm elde edebilmenizi de sağlar. Esneme payları göz önünde bulundurulan kaplamaları kullandığınız zaman uygulama sırasında veya sonrasında herhangi bir sorun ile karşılaşmazsınız. 

Estetik ve Güvenilir Samsung Telefon Kaplaması Modelleri

Samsung akıllı telefon modellerinde yer alan kamera, mikrofon, hoparlör, kulaklık çıkışı ve kontrol düğmeleri gibi özel alanların kullanımını ve görüntüsünü de değiştirmeyen telefon kaplamaları sizlere güvenilir bir kullanım imkanı sunar. Telefonunuzun estetik görünümünü dilediğiniz şekilde değiştirebileceğiniz kaplamalar çarpma ve düşme gibi durumlarda da telefonunuza gelebilecek hasarı belirli bir oranda korur ve bu sorunlardan etkilenmemenizi sağlar. 

Telefon kaplama Samsung markalı ürünler için son derece pratik bir biçimde yapılabilir. Her biri üst düzey teknolojilerden yararlanılarak tasarlanan telefon kaplaması modelleri kısa sürede uygulanabilecek şekilde dizayn edilir. Cihaz yüzeyindeki farklı sorunların oluşumuna da büyük bir katkı sağlayan kaplamalar ısı ve benzeri faktörlerden de etkilenmez. Ürünlerin kutu içeriklerinde uygulama esnasında ihtiyaç duyabileceğiniz tüm aksesuarlar ve araçlar da sizlere sunulur. Samsung markalı telefonlarınızı daha güvenilir ve görsel açıdan daha zengin olabilecek şekilde kullanmak isterseniz sizler de Samsung kaplamaları tercih edebilirsiniz. 

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.