pop-up-yeni-yıl.jpg (354 KB)
Sıralama seçin

Oppo

Bu kategoride 304 adet Ürün Bulundu.

Oppo Telefon Kapakları

Oppo markalı telefonlarınızı uzun süre boyunca güvenilir şekilde kullanmak istiyorsanız sizler de Oppo telefon kılıfı modellerine ve kapaklarına göz atabilirsiniz. Telefonlarınızı ilk satın aldığınız günkü haliyle kullanabilmenize imkan sağlayan kılıflar, meydana gelebilecek zararları en aza indirgemek için kullanabileceğiniz yararlı ürünlerdendir. 

Güvenilir ve Konforlu Kullanım İmkanı

Cihazınızı kırılma ve çizilme gibi istenmeyen ciddi darbelerden koruma özelliği sunan Oppo telefon kılıfı modelleri hem çok daha stil sahibi hem de daha korunaklı cihazlar elde edebilmenizi sağlar. Güvenliğinizi en üst düzeyde sağlarken estetik açıdan da tarzınıza ayak uydurabilen kılıflar ile bambaşka görünen telefonlara sahip olabilirsiniz. 

Sade tasarımlarıyla dikkat çeken Oppo telefon kabı modelleri arasında aynı zamanda resimli ve daha gösterişli tasarımlar da vardır. Tek bir telefonu yüzlerce farklı telefon gibi istediğiniz şekilde kullanabilmenizi sağlayan telefon kapları ile her güne yeni bir stil oluşturarak başlayabilirsiniz. Satın alabileceğiniz farklı renk ve desenlerdeki telefon kaplarıyla farklı tarzlarınız için uygun görünümler elde edebilirsiniz. 

Kaliteli bir telefon kılıfına ve kabına sahip olduğunuz zaman gelebilecek hasarı yayarak darbenin şiddetini azaltmayı başarabilirsiniz. Telefonunuzun kırılma, çatlama ve çizilme gibi etkenlere maruz kalmasını önleyebileceğiniz bu ürünler telefonun düştüğü zaman göreceği hasarı da absorbe edebilme özelliğine sahiptir. 

Oppo Telefon Kılıfı Fiyatları

Yumuşak yapıya sahip olan telefon kılıfları yumuşak ölçekte darbelerin azaltılmasını sağlar. Telefonunuzu kişiselleştirebileceğiniz ve görünmesini istediğiniz şekildeki haline getirebileceğiniz Oppo telefon kılıfları arasında her kişinin yaşına ve tarzına uyum sağlayabilecek farklı seçenekler vardır. 

Cep telefonu aksesuarı denildiği zaman akla ilk gelen seçenekler arasındaki telefon kılıfları günümüzde en fazla tercih edilen ürünlerdendir. Yeni nesil teknolojiler ile üretilen telefon kılıfları yaşayabileceğiniz kazalara karşı sizleri korur. Telefon kılıflarını kullandığınız zaman telefonun hacminde çok büyük değişiklikler meydana gelmez ve telefonun orjinal boyutlarında bozulma olmaz. Ayrıca telefon üzerindeki farklı aksamlar ve tuşlarda da herhangi bir şekilde bozulma meydana gelmez. Size hitap edebilecek Oppo telefon kılıfı fiyatları arasında farklı seçenekler vardır. Fiyatlar, ürünün modeline ve üretiminde materyallerine göre değişebilir. 

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.