SONBAHAR.png (154 KB)
Sıralama seçin

Nokia

Bu kategoride 32 adet Ürün Bulundu.

Nokia Telefon Kapakları

Akıllı telefonlar için özel olarak tasarlanan kapaklar daha güvenilir bir kullanım imkanı elde ederken aynı zamanda görsel açıdan da telefonlarınızı bir üst seviyeye taşıyabilmenizi sağlıyor. Nokia markasının telefon modellerine uyumlu olabilecek şekilde tasarlanan Nokia telefon kapakları birbirinden farklı yapıları ile kullanıcıların tarzını da dışarıya yansıtabilmesini sağlıyor.

Yeni Nesil Nokia Telefon Kapakları

Çocuktan gence, yetişkinlerden yaşlılara kadar herkes tarafından yaygın bir şekilde bu tür kapaklar kullanılıyor. Telefon kapaklarının telefona tam olarak uyması korumanın en üst seviyede sağlanabilmesi açısından büyük bir önem taşıyor. Bu doğrultuda Nokia telefonlar için özel üretilmiş kaplamalar yoğun bir ilgi görüyor.

Telefonunuzun hacminde herhangi bir değişikliğe yol açmayan Nokia telefon kılıfları sade ya da gelişmiş koruma özellikleriyle dikkat çekiyor. Telefonun düşmesi durumunda karşılaşabileceğiniz risklere karşı da önlem alabilmenizi sağlayabilen Nokia telefon kılıflarıyla sizler de daha pratik ve güvenilir bir kullanım imkanı elde edebilirsiniz. 

Her biri yeni nesil teknolojiler ile tasarlanan Nokia kılıf çeşitleri arasında her kişinin zevkine ve ihtiyaçlarına uyabilecek farklı seçenekler yer alıyor. Tek renkli, birden fazla rengin yer aldığı ve aynı zamanda desenli olabilecek şekilde de tasarlanan telefon kılıflarıyla girdiğiniz her ortamda stilinizi dışarıya yansıtabilirsiniz. 

Nokia Telefon Kapağı Fiyatları

Nokia için özel olarak üretilen kılıflar arasında su geçirmez özelliklere sahip olan telefon kılıfları da bulunuyor. Yağmur damlaması, çamur sıçraması ve sıvı dökülmesi gibi gündelik kazalara karşı önlem sağlayabilen kılıflar ve kapaklar ekran kısmında parmak çizi ve çizilme oluşmasını da engelleyebiliyor. 

Nokia kapak ve kılıf fiyatları arasında farklı seçenekler sizlere sunuluyor. Fiyatlandırmalar seçeceğiniz ürünün modeline ve üretiminde yer alan malzemelerin kalitesine göre değişebiliyor. Ancak Nokia kapaklar ve kılıflar arasında herkesin bütçesine uyum sağlayabilecek pek çok farklı seçenek yer alıyor. 

Sizler de uzun süre boyunca ilk günkü gibi kullanabileceğiniz telefon kılıfları ya da kapakları arıyorsanız Nokia telefonlarınız için özel olarak dizayn edilen modellere göz atabilirsiniz. Dünya kalite standartlarında tasarlanarak sizlere sunulan ürünler ile telefonlarınızın görümünü yenileyebilirsiniz. 

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.