pop-up-yeni-yıl.jpg (354 KB)
Sıralama seçin

Mac Book Kaplamaları

Bu kategoride 34 adet Ürün Bulundu.

Mac Kaplamaları

MacBook ürünleri kullanıyorsanız bu ürünlerin ne kadar hassas olduğunu biliyorsunuz demektir. Özellikle ince kasaya sahip olan MacBook Air modellerini çoğunlukla uygun bir kılıf, koruyucu kaplama ve sticker kaplama ile birlikte kullanmanız gerekebilir. MacBook Pro kaplama modelleri arasında kullandığınız cihazı maksimum seviyede koruyabileceğiniz pek çok farklı seçenek bulunur. Bu modeller cihazınızı korurken aynı zamanda görsel olarak da bir üst seviyeye taşıyabilmenizi sağlar.

Estetik ve Güvenilir Mac Kaplamaları

Her kişinin zevkine ve ihtiyaçlarına uyum sağlayabilecek olan MacBook koruyucu kaplama modelleri sayesinde sizler de tarzınızı dışarıya en iyi şekilde yansıtabilirsiniz. Birbirinden özgün tasarımlara sahip olan MacBook kaplama modelleri esnek yapıya sahip olduğu için uygulama esnasında herhangi bir şekilde sorun yaşamazsınız.

İstediğiniz zaman dilediğiniz şekilde çıkarıp tekrar takabileceğiniz MacBook sticker kaplama modelleri sayesinde kullandığınız MacBook cihazınızı bambaşka bir stile büründürebilirsiniz. Tek bir cihazı birden fazla kaplama ile birlikte kullanarak farklı stiller oluşturmaya başlayabilirsiniz. Stilinizi vurgulayabileceğiniz MacBook kaplamalarıyla güvenilir bir kullanım imkanı elde edebilirsiniz. 

Darbelere, çizilmelere ve çevresel faktörlere karşı dayanıklılık elde edebileceğiniz MacBook Air kaplama modelleri aynı zamanda düşmelere bağlı olarak meydana gelebilecek sorunlara karşı da gerekli önlemleri alabilmenizi sağlar. Kılıf kullandığınız zaman sıvı teması olabilecek durumlar da sizin için sorun olmaktan çıkabilir. Dış yüzeyi sıkı bir şekilde cihazın tamamını kaplayabilecek biçimde saran MacBook Air sticker kaplama modelleri dış yüzeyden iç kısımlara sıvı temasının oluşmasını engelleyebilecek özelliklere sahiptir. Ancak yine de bu durumun belirli bir oranda engellenebildiği unutulmamalıdır. 

Mac Kaplaması Fiyatları

MacBook kaplama fiyatları ürünlerin modeline ve boyutlarına göre değişebilir. Ayrıca ürünlerin işlevsel özellikleri ve üretimindeki malzemelerin kalitesi de fiyatları belirleyen en önemli unsurlar arasındadır. Herkesin bütçesine uyum sağlayabilecek olan MacBook kaplamaları sizler de inceleyerek kendi ihtiyaçlarınıza ve stilinize uygun olanları bulabilirsiniz. Yeni nesil teknolojiler ile desteklenen MacBook kaplamalar ergonomik tasarımlarıyla da dikkat çeken kaplamalardandır. Cihazınızın boyutlarında herhangi bir değişikliğe yol açmayan bu kaplamalar aynı zamanda cihazın kullanımında da herhangi bir değişiklik yapmanızı gerektirmez. 

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.