SONBAHAR.png (154 KB)
Sıralama seçin

Lg

Bu kategoride 420 adet Ürün Bulundu.

LG Kaplamaları

Akıllı cep telefonları son derece hassas cihazlar oldukları için kullanıcılar sahip oldukları bu telefonları sürekli olarak kılıflar ve kaplamalar ile birlikte kullanmak istiyorlar. LG için özel olarak tasarlanan LG kaplamaları da kullanıcıların en fazla tercih ettiği cep telefonu aksesuarları arasında yer alıyor. 

Özgün Tasarımlı ve İşlevsel LG Kaplamalar

Telefonun hacminde herhangi bir değişime yol açmayan LG telefon kaplama modelleri aynı zamanda son derece şık bir görünüm elde edebilmenize de destek veriyor. Telefonların görünümünü olumsuz yönde etkilemeyen ve görsel zenginliğini artıran telefon kaplamalarının tüm ince detayları hassas bir işçilikle düşünülüyor.

Kesilmiş ve kolay bir şekilde yapıştırabilmeniz için özel olarak hazırlanmış olan LG telefon kaplamaları söküm sonrasında herhangi bir şekilde iz veya leke de bırakmıyor. İstediğiniz zaman çıkarabileceğiniz kaplamaların yerine yenisini uygulayarak telefonunuzu istediğiniz şekilde kullanabilirsiniz. 

Büyük bir titizlikle tasarlanan en güzel LG telefon kaplamaları uygulama sonrasında ve öncesinde herhangi bir sorunla karşılaşmadan telefonunuzu kullanabilmenizi sağlıyor. Telefonların üzerinde yer alan kamera, mikrofon, kulaklık çıkışı ve diğer kontrol düğmeleri gibi detaylar düşünülerek tasarlanan ürünler kullanımı engellemeyen özel teknikler ile tasarlanıyor. 

Isı ve benzeri durumlardan asla etkilenmeyen LG telefon kaplamaları aynı zamanda darbelere karşı da dayanıklılık elde edebilmenizi sağlıyor. Cihazın yüzeyinde toz ve parmak izi oluşumunu da azaltabilen kaplamalar düşük yoğunluklu olan çiziklerin meydana gelmesini de önleyebiliyor. 

LG Telefon Kaplama Fiyatları

Güvenilir bir şekilde telefonunuzu kullanabilmenizi sağlayan kaplamalar aynı zamanda görsel açıdan daha şık telefonlar elde edebilmenizi sağlıyor. Her biri farklı stile hitap eden telefon kaplamaları arasında herkesin stiline uyum sağlayabilecek rengarenk ve özgün tasarımlar yer alıyor.

LG telefon kaplama fiyatları arasında da bütçenize uygun seçenekler bulabilmeniz mümkün oluyor. Fiyatlandırmalar seçeceğiniz ürünün modeline, üretiminde kullanılan malzemelerin türüne ve boyutlarına göre değişebiliyor. Ufak bir değişim ile büyük farklılık elde edebilmenizi sağlayabilen telefon kaplamalarıyla kullandığınız cihazınızın ömrünü de uzatabilirsiniz. Dış etkenlere karşı telefonlarınızı koruma altına alan kaplamalar aynı zamanda görünüm üzerinde de büyük farklılıklar meydana getirebilmenizi sağlıyor. 

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.