pop-up-yeni-yıl.jpg (354 KB)
Sıralama seçin

Kaplamalar

Bu kategoride 23510 adet Ürün Bulundu.

Kaplamalar

Teknoloji tutkunları tarafından günün her anında kullanılan akıllı cep telefonları, laptoplar ve tabletler gerek kasaları gerekse ekranları ile son derece hassas cihazlar oldukları için kaplamalar ile birlikte kullanılıyor. Tercih edebileceğiniz kılıf modellerinin bazıları, telefonların veya diğer cihazların hacimlerini artırırken aynı zamanda şık gözükmelerini de sağlıyor.

Güvenilir ve İşlevsel Seçenekler

Kullandığınız elektronik cihazların görünümünü bir üst seviyeye çıkarırken aynı zamanda olası aksaklıkların ve kazaların da önüne geçebilmenizi sağlayan kaplamalar ve kılıflar ile ekran üzerinde meydana gelebilecek olan çizilmeleri de engelleyebilirsiniz.

Telefon, laptop ve tabletler için farklı şekillerde üretilen kaplamalar arasında kendi içerisinde sıvı yapıda koruyucu kaplama ve standart kaplama gibi farklı kategoriler yer alıyor. Her iki kaplama modelinde de kullanım ömürleri birbirinden farklı olabiliyor. Ancak kullanım alanları genellikle bütün kaplamalar için aynı oluyor.

Akıllı telefonlarınızı tozdan ve çizilmelerden koruyabilecek olan telefon kaplamaları daha şık görünüm elde edebilmenizi sağlıyor. Telefon modellerine göre özel boyutlarda dizayn edilen telefon kaplama modelleri, esneme payları ve uygulama esnasında karşılaşılabilecek kabarcıklar hesaplanarak hazırlanıyor ve sizlere sunuluyor. Böylelikle uygulama sonrasında herhangi bir sorun da yaşanmamış oluyor.

Özgün Tasarımlar

Bilgisayar kaplamaları ve laptop kaplamaları da aynı sebeplerden dolayı kullanıcılar tarafından sık sık tercih ediliyor. Cihazların kullanım ömrünü artırırken aynı zamanda görsel açıdan da daha estetik gözükebilmesini sağlayan kaplamaların uygulaması da son derece basit oluyor. Kaplama çözümlerinin kutu içeriklerinde uygulama esnasında ihtiyaç duyabileceğiniz bütün aksesuarlar yer alıyor. Uygulama sonrasında uzun süre boyunca ilk günkü gibi kullanabileceğiniz kaplamalar arasında tablet kaplamaları da bulunuyor. 

Her yaştan kişinin zevkine uyum sağlayabilecek farklı tasarımların yer aldığı kaplamalar arasında birbirinden özgün tasarımlı seçenekler yer alıyor. Her biri özgün tasarım dokunuşlarıyla hayata geçirilen kaplamalar ile sizler de stilinizi dışarıya yansıtabilirsiniz. 

Giyim stiliniz ile birlikte de harika bir uyumluluk yakalayabileceğiniz kaplamaları kullandığınız zaman elektronik cihazlarınızı en güvenilir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz. Şık, estetik ve işlevsel özellikleriyle dikkat çeken kaplamaları inceleyerek uzun süre boyunca kullanabileceğiniz kaplamalara sahip olabilmenin avantajını yaşayabilirsiniz. 

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.